ViaVilla Babimost

Oferty specjalne

Hotel

Podróżowanie od zawsze było moją pasją. Już od najmłodszych lat trudno było utrzymać mnie w domu, od kiedy pamiętam „ciągnęło” mnie w świat.

Na początku moje wyprawy sięgały nieco poza własne podwórko, jednak z czasem apetyt na podróże wzrastał. Wszędzie tam, gdzie dotarłam, zostawiałam kawałek siebie, ale za to przywoziłam sporą dozę zachwytu nad urodą, niezwykłością czy odmiennością miejsc, kultur, małych i większych światów oraz klimatu, jaki towarzyszył mi w tych wszystkich krajach. Tęsknota za tym, co odległe sprawiła, że postanowiłam przenieść nieco tych przeżyć i emocji bliżej siebie, tak, żebym zawsze miała do nich dostęp. W ten sposób narodził się pomysł stworzenia hotelu Via Villa – miejsca, które skupia w sobie cały świat. Miejsca, które przenosi zarówno moich gości, jak i mnie, moich bliskich, poszukiwaczy przygód czy tych, którzy łakną czegoś więcej, w krainy, w jakich nigdy nie byli, a jeśli byli, to tęsknią za nimi jak ja.

 

Zapraszam do odwiedzin w tym niezwykłym miejscu , miejscu w którym cały świat jest w zasięgu ręki.

Nowoczesny obiekt z 38 miejscami noclegowymi, restauracją, salą szkoleniową wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz flipchart oraz salą bankietowo-weselną w amerykańskim wystroju zachwyca Gości komfortem, oraz profesjonalną obsługą.

Hotel Via Villa zlokalizowany jest w miejscowości Nowe Kramsko, zaledwie 700 od Portu Lotniczego Babimost oraz 30 km od Zielonej Góry.

Dewizą Hotelu jest świadczenie usług w najwyższym standardzie. Sprawimy ,że będziecie Państwo do nas wracać, ilekroć postanowicie wybrać się z nami w podróż do najdalszych zakątków świata...

Sprawdź oferty specjalne

Sprawdź

Rezerwacja Online

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij