ViaVilla Babimost

Bali

1 noc Rezerwuj Online od

Marrakesh Czytaj więcejZwiń

Czteroosobowy pokój dla tych, którzy lubują się w klimacie orientalnym. Pokój z atmosferą ciepła, przytulnych tkanin, naturalnego drewna. Pokój dla ludzi aktywnych, kolorowych, niebanalnych, lubiących być jednocześnie blisko natury, którzy po dniu pełnym zajęć zapadają się w miękkie poduszki, by w ciszy wypić szklankę gorącej herbaty.

Bali Czytaj więcejZwiń

Tropikalny raj zamknięty w dwuosobowym pokoju. Egzotyczny bambus, błękit rajskich oceanów, palmy i żar tropików w naszym nie zawsze słonecznym polskim otoczeniu. Chwila wytchnienia i uosobienie tęsknoty za piaszczystą plażą, bezchmurnym niebem i przejrzystą wodą.

Paryż Czytaj więcejZwiń

Garsoniera dla dwóch osób odzwierciedlająca atmosferę kulturalnej stolicy Europy. Niewielki buduar przywodzący na myśl francuski kabaret, dzieła Toulouse Lautreca i Moulin Rouge. Jednym słowem – salonowa wykwintność, szyk i Francja elegancja.

Kyoto Czytaj więcejZwiń

Pokój dla czterech osób, z możliwością dostawki dla dodatkowych dwóch, w którym ukojenie odnajdą miłośnicy surowego minimalizmu. Miejsce dla tych, którzy zmęczeni są codzienną obfitością przedmiotów materialnych zakłócającą swobodny przepływ energii. Na prawdziwych japońskich matach tatami łatwiej skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Mexyk Czytaj więcejZwiń

Kolorowy pokój dla kolorowych ludzi. W tym dwupoziomowym pomieszczeniu zmieści się czworo gości spragnionych iście południowoamerykańskiego klimatu. Prostota wystroju jak z prawdziwego Meksyku - podobnie "odrapane" ściany i święte obrazy. Zestawienia kolorystyczne jak ze sztuki słynnej Fridy Kahlo - żywe i przepełnione energią.

Venecja Czytaj więcejZwiń

Pokój mieszczący sześć osób (dwie na poziomie pierwszym i cztery na poddaszu), którym nieobca jest atmosfera Wenecji, najsłynniejszego miasta położonego „na wodzie”. Wenecja to nie tylko kanały i gondole, to również znane weneckie maski, romantyzm i piękne zdobienia. Polecamy przestronny pokój w klimacie tego zabytkowego miasta.

Amsterdam Czytaj więcejZwiń

Nowoczesny pokój dla nowoczesnych ludzi. Pokój jest jak Amsterdam: ma atmosferę wielokulturowości, jest otwarty i młodzieżowy. Również jak Amsterdam jest "pojemny" - ugości sześć osób, dwie na parterze i cztery na poddaszu. Miejsce bardzo europejskie, a nawet wyzwolone.

St Petersburg Czytaj więcejZwiń

Pokój dla czterech osób, w tym 2 na poddaszu, zaprojektowany na wzór dostojnych rosyjskich wnętrz, imponujący swoim wystrojem, bogato zdobiony, z elementami ozdobnymi stanowiącymi swoistą biżuterię dla tego miejsca. Znajdując się w nim poczujemy się, jakbyśmy spacerowali po Newskim Prospekcie z samym Dostojewskim.

Kreta Czytaj więcejZwiń

Pokój dla dwóch osób z możliwością dostawki dla dodatkowych dwóch na antresoli. Jasny, przestronny pokój w stylu marinistycznym, pełen bieli i błękitu, zdobiony elementami z piaskowca. Niepowtarzalny klimat gorącej Grecji oddają także kolumny przypominające o tej architektonicznej kolebce.

Sprawdź oferty specjalne

Sprawdź

Rezerwacja Online

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij